Čo o nás povedali študenti?

Štúdium na Fakulte riadenia a informatiky je jedinečné práve prepojením spoločenských a technických vied. Nakoľko aktuálny stav na trhu práce alarmuje nadbytok absolventov vysokých škôl, je dôležité sa v tejto mase odlíšiť. FRI Vám túto konkurenčnú výhodu ponúka.

V rámci bakalárskeho štúdia FRI ponúka tri odbory: informatika, manažment a počítačové inžinierstvo.

Čo nám k štúdiu na FRI povedali študenti?

Informatika

O odbor informatika som mal veľký záujem. Rozhodoval som sa spomedzi viacerých fakúlt, ale výber FRI vôbec neľutujem. Boli to skvelé roky. Počas stúdia sme pracovali s moderným vybavením. Ja som sa venoval najmä vývoju mobilných aplikácii a už počas stúdia som si rozbehol vlastnú firmu.

Manažment

Odbor manažment na FRI je zaujímavý, špecifický a  veľmi praktický. Väčšina mojich spolužiakov by povedalo, že štúdium bolo náročné, ale teraz vieme, že sa nám to oplatilo. Je príjemné pri prvom pohovore počuť, že práve škola, na ktorej som študoval, ma posunula do ďalšieho kola. Rozhodne viem, že štúdium na FRI nebola chyba.

Počítačové inžinierstvo

Štúdium počítačového inžinierstva nám ukázalo, že teoretické poznatky je naozaj možné využiť v praxi. Je úžasné, že sa z nás, bežných používateľov a kritikov rôznych technológií a elektronických zariadení, spojením hardvéru a softvéru, pomaličky stávajú návrhári týchto technologických „hračiek“. Skvelé je najmä to, že vyučujúci nás zapájajú do svojich projektov, kde máme možnosť spolupracovať s rôznymi nadnárodnými spoločnosťami. Tam vidíme, ako to v praxi naozaj funguje a popri tom sa nám otvárajú dvere k nášmu potenciálnemu zamestnávateľovi. Čo viac by sme mohli od štúdia očakávať?

Written by 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *