Letná škola

Pre študentov gymnázií a obchodných/ekonomických stredných škôl (odporúčame pre končiacich tretiakov) sme pripravili letnú školu BuďManažér.

Letná škola pozostáva s viacerých zaujímavých odborných prednášok a praktických cvičení z praxe, hlavne z oblastí: Manažmentu, Marketingu, Informačných systémov a Personalistiky.

Ak ťa zaujíma manažment a riadenie podnikov, tak neváhaj prísť k nám na letnú školu a ostať študovať manažment u nás na FRI!

V rámci manažérskej koncepcie sme pripravili nasledujúce články:

Študovať Manažment na FRI je vynikajúca príležitosť ako naštartovať svoju profesiu manažéra v rôznych odvetviach podnikania. V prostredí vysokej školy spoznávaš viac ako len kolektív študentov a vyučujúcich, spoznávaš trendové príležitosti vo svete podnikania, vývoja trhu a skúseností našich absolventov.

Každý správny manažér sa musí vedieť správne rozhodnúť, tak neváhaj a aj ty sa rozhodni správne!

Letná škola BuďManažér práve tebe poskytne príležitosť ako spoznať nové koncepcie manažmentu, ktoré môžeš využiť vo svojej budúcej profesií.

Aktuálne informácie budú zdieľané prostredníctvom

webovej stránky: www.budmanazer.sk

Facebooku: Budmanazer.sk

Ak sa chceš dozvedieť viac, tak nás neváhaj kontaktovať:

info@budmanazer.sk

Samozrejme Vás pozývame prečítať si zaujímavosti a fotografie z minulých ročníkov letnej školy BuďManažér:

Letná škola 2024 – pripravujeme

Letná škola 2023

Letná škola 2022

Letná škola BuďManažér je organizovaná Katedrou manažérskych teórií v spolupráci s Fakultou riadenia a informatiky. Partnerskou organizáciou tejto udalosti je nezisková organizácia AlumniFRI.