prednáška

Prednáška na odbore manažment vie zaujať!

Stále nevieš, na akú školu si máš podať prihlášku? Vieš, že čas ťa tlačí, no stále nevieš podľa čoho sa máš rozhodnúť. Ktorá prednáška ťa zaujme? My máme pre teba riešenie. Pri rozhodovaní si porovnaj štýl výučby a možno tá ťa osloví.

Fakulta riadenia a informatiky v Žiline ti ponúka študovať budúcnosť. Hovoríš si, že prečo budúcnosť? Okrem toho, že odbor Manažment je veľmi úzko spätý s IT technológiami, ktoré dennodenne ovplyvňujú náš život, tak budúcnosť aj z dôvodu štýlu výučby na prednáškach.

Väčšinu študentov stredných škôl pri slove prednáška napadnú slová ako nekonečná, nudná, plné strany samé poznámok, ktoré si musím zapisovať a podobne. Na odbore manažment je však opak pravdou. 

„Nehovor ľuďom ako to majú robiť, povedz im, čo majú robiť a nechaj sa prekvapiť ich výsledkami.“

 George S. Patton

Odbor manažment na fakulte Riadenia a informatiky ponúka svojím študentom množstvo zaujímavých prednášok, ktoré určite nespĺňajú predstavy väčšiny stredoškolákov. Prednášky profesorov sú zaujímavé hlavne príkladmi z praxe, pri ktorých nie je potrebné si robiť sto strán poznámok, práve naopak sledovať prezentáciu a počúvať s porozumením postačí. Vtedy si z prednášky odnesiete najviac vedomostí spojených so zážitkom.

Štúdium na FRI KMNT

            Štúdium odboru manažment svojim študentom neponúka zážitok na prednáškach len prostredníctvom vyučujúcich profesorov, práve naopak. Veľmi často sú na fakulte organizované prednášky úspešných absolventov, ktorí sa po štúdiu vydali vlastnou cestou alebo tých, ktorí si našli miesto v úspešných firmách. Medzi najväčšie výhody,  ktoré študentom prináša takýto typ prednášok je hlavne vytvorenie predstavy o tom, ako sami môžu naštartovať svoju kariéru po škole a čo všetko k tomu stačí.

prednáška
Pridaj sa aj TY do nášho tímu budúcich manažérov

Máš aj ty záujem sedieť na prednáškach, ktoré ťa budú baviť? Chceš vedieť ako zužitkovať svoje vedomosti a poznatky v praxi? Tvoj výber odboru a fakulty je jasný! Teraz už stačí len vypísať elektronickú prihlášku a v septembri sa môžeme vidieť na prednáške plnej zážitkov. V prípade, ak ešte stále si si neistý, neváhaj a zisti prečo byť manažérom na FRI.

Written by