manažér

Manažér má mať veľký rozhľad

Ak rozmýšľaš, že chceš študovať odbor budúcnosti a zároveň by si si chcel vyskúšať štúdium v zahraničí je tu pre teba FRI – Manažment a program Erasmus+. Štúdiom odboru manažment na FRI dosiahneš veľa nových „manažér skills“, naučíš sa perfektne komunikovať v tíme, prezentovať pred malou ale aj veľkou skupinou ľudí, naučíš sa viesť tím ľudí, kritickému mysleniu a množstvu ďalších zručností, vedomostí a skúsenosti. Je toho veľa, čo ti dokáže ponúknuť štúdium MANAŽMENTU, čo myslíš? Ale odbor manažment na FRI ti vie ponúknuť ešte viac! Poďme sa na to pozrieť ako vyťažiť maximum zo štúdia manažmentu.

Manažér a Erasmus +

PO PRVÉ – Čo je to Erasmus+? V skratke je to program cez, ktorý si môžeš vybrať krajinu, v ktorej by si rád študoval napríklad odbor manažment.

PO DRUHÉ –  Prečo študovať v zahraničí? Ako sám dobre vieš angličtina je nevyhnutnou súčasťou našich životov, a hlavne ak sa chceš stať USPEŠNÝM manažérom s výhľadom do budúcnosti potrebuješ plynule „spíkovať“. Hovoríš si, že anglicky už vieš a nemusíš ísť kvôli tomu do zahraničia, si na omyle.  Pri štúdiu v zahraničí si nielen oprášiš svoje znalosti v angličtine ale spoznáš a naučíš sa chápať iné kultúry, naučíš sa viesť ľudí, ktorí sú rôznych národnosti a takúto skúsenosti si môžeš napísať do svojho CVička. Máš na to, stať sa dobrým tímovým hráčom! Buď manažér, ktorý má rozhľad a dokáže viesť aj medzinárodný tím!

PO TRETIE – Naši vyučujúci, podporujú študentov, ktorí chcú vycestovať a študovať v zahraničí. Čo to znamená pre teba? Môžeš zvládnuť celý semester v zahraničí, a keď sa vrátiš späť na fakultu budeš pokračovať v štúdiu manažmentu s tvojimi spolužiakmi.

Bližšie informácie ohľadom podmienok a partnerských univerzít nájdeš TU.

Written by